امام علی (ع) : دوست راستين كسى است كه نسبت به عيبهايت نصيحت و خيرخواهى كند و پشت سرت، آبرويت را حفظ كند و تو را بر خويش مقدّم بدارد و ايثار كند. ميزان الحكمة: ج 5، ص 311
پیامبر اکرم (ص): ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است. (بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
حدیث
مشاهده خبر

درنگارخانه فرهنگسرای بهمن؛
نمایشگاه انفرادی نقاشی محمد کشاورز برپا است

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه انفرادی نقاشی محمد کشاورز برپا است

32 تابلوی هنری از هنرمند نقاش محمد کشاورز با موضوع طبیعت در نگارخانه فرهنگسرای بهمن در معرض بازدید عموم علاقه مندان قرار دارد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، این هنرمند جمعه 21 اردیبهشت نقاشی های خود را با تکنیک رنگ و روغن در نگارخانه این فرهنگسرا رونمایی کرد؛ این نمایشگاه تا 28 اردیبهشت همه روزه از ساعت  ۱۰ تا 17 میزبان علاقه مندان نقاشی خواهد بود.

کشاورز درمورد برپایی این نمایشگاه می گوید: هدف از نقاشی های این مجموعه باز نمایی و تقلید صرف از مناظر نبوده است، بلکه خلق واقعیتی جایگزین است با دخالت در رنگ ها و حذف و افزودن فرم ها برای رسیدن به نتیجه ای متفاوت که انعکاسی است برآمده از احساسات، درونیات و تجربیات زندگی، خاطرات و نگاه شخصی ام بود.

وی در ادامه افزود: درخت هایی با اشکال ساده و بدون جزئیات، زمین های وسیع و هموار و زاویه دیدی که آسمان را از کادر حذف می کند و گاهی نشانی از حضور انسان، بی آنکه بخواهم بدانم چرا و از کجا ؟، اساس و شالوده ی این مجموعه از نقاشی های من را تشکیل می دهد .

کشاورز این مجموعه را تلاشی برای بیان و نشان دادن علاقه مندی ها و کاستی ها و آرزوها و ویژگی های شخصیتی اش دانست و افزود؛ این نمایشگاه چالشی است که با گذشت زمان رنگ تازه ای به خود می گیرد و هر روز رابطه ی عمیق تری با طبیعت در من ایجاد می کند، نوعی یکی شدن و همرنگی با آثار به گونه ای که خودم را در تک درختهای نقاشی هایم و محل زندگی آنها را سکونتگاه زندگی اجتماعی ام می بینم .

«محمد کشاورز باحقیقت» متولد 1361 قزوین، کارشناس ارشد نقاشی است که درکارنامه هنری وی شرکت در 10 نمایشگاه گروهی، مدیر مسئول آموزشگاه هنری تاش، عضو هسته مرکزی کمیسیون فرهنگ و هنر سازمان نظام مهندسی استان قزوین، تصویر سازی 2 جلد کتاب، تدریس، طراحی و نقاشی در آموزشگاههای آزاد هنری به مدت 15 سال (از 82 تا کنون) و برگزیده جشنواره نقاشان استان قزوین سال 96 به چشم می خورد.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند به نگارخانه فرهنگسرای بهمن به نشانی، میدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55312180 تماس بگیرند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, خبر مهم, نگارخانه , اخبار برگزیده
تعداد بازدید 18 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات