امام علی (ع) : دوست راستين كسى است كه نسبت به عيبهايت نصيحت و خيرخواهى كند و پشت سرت، آبرويت را حفظ كند و تو را بر خويش مقدّم بدارد و ايثار كند. ميزان الحكمة: ج 5، ص 311
پیامبر اکرم (ص): ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است. (بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
حدیث
مشاهده خبر

در خانه فرهنگ خزانه برگزار می شود؛
کارگاه آموزشی«آنچه درشهر ایمن باید بدانیم»

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
کارگاه آموزشی«آنچه درشهر ایمن باید بدانیم»

کارگاه آموزشی«آنچه درشهر ایمن باید بدانیم» در خانه فرهنگ خزانه برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن؛ این نشست آموزشی رایگان ازساعت 10 تا 12 صبح دوشنبه 17 اردیبهشت باهدف توسعه و ارتقای سلامت اجتماعی و فرهنگ ایمنی و مسئولیت اجتماعی 16 برگزار می شود.

اداره بحران شهرداری ناحیه 3 منطقه 16 در برگزاری این نشست با خانه فرهنگ قلم همکاری می کند.

 بیان نکاتی برای پیشگیری و کاهش اثرات حوادث و سوانح، استفاده از ضوابط و مقررات ساختمانی، محاسن استفاده از سیستم‌های اعلام و اطفای حریق شناخت خطرات و کانون های بالقوه بروز حوادث و آتش سوزی ها در سطح شهر از جمله موضوعاتی است که باحضور کارشناسان اداره بحران به شهروندان آموزش داده می شود.

علاقمندان برای شرکت در این کارگاه آموزشی می توانند به خانه فرهنگ خزانه واقع در فلكه اول خزانه بخارایی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ٥٥٣١٢٩٢١ تماس حاصل نمایند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, خبر مهم, اخبار برگزیده
تعداد بازدید 25 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات