امام علی (ع) : دوست راستين كسى است كه نسبت به عيبهايت نصيحت و خيرخواهى كند و پشت سرت، آبرويت را حفظ كند و تو را بر خويش مقدّم بدارد و ايثار كند. ميزان الحكمة: ج 5، ص 311
پیامبر اکرم (ص): ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است. (بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
حدیث
مشاهده خبر

در سالن اجتماعات کانون های فرهنگسرای بهمن برگزار می شود؛
کارگاه آموزش عمومی آتش نشانی و ایمنی

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
کارگاه آموزش عمومی آتش نشانی و ایمنی

کارگاه آموزش عمومی آتش نشانی و ایمنی از ساعت 10 تا 12 صبح دوشنبه 17 اردیبهشت در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن؛ در این کارگاه آموزشی رایگان که در سالن اجتماعات کانون های این فرهنگسرا برگزار می شود، کارشناس سازمان آتش نشانی پیرامون موضوعاتی از قبیل اطفاء حریق و آشنایی با کپسول های آتش نشانی، اصول ایمنی در منزل و محیط کار، رعایت نکات مهم امداد و نجات هنگام وقوع حادثه، اصول اطفاء حریق و آگاهی از انواع حریق و انتخاب روش‌ها و تجهیزات مناسب در اطفای انواع آتش سوزی‌ها مطالب ارزشمندی را برای حضار بیان خواهد کرد.

توسعه و ارتقای سلامت اجتماعی از جمله اهداف برگزاری این برنامه است که شبکه همکاری های فرهنگسرای بهمن با مشارکت و همکاری سازمان آتش نشانی منطقه 7 عملیاتی (منطقه 16) برگزار می کند.

علاقه مندان برای بهره مندی از این کارگاه آموزشی می توانند به سالن اجتماعات کانون های فرهنگسرای بهمن به نشانی، میدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55304138 تماس بگیرند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, خبر مهم, اخبار برگزیده
تعداد بازدید 27 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات