امام علی (ع) : دوست راستين كسى است كه نسبت به عيبهايت نصيحت و خيرخواهى كند و پشت سرت، آبرويت را حفظ كند و تو را بر خويش مقدّم بدارد و ايثار كند. ميزان الحكمة: ج 5، ص 311
پیامبر اکرم (ص): ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است. (بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
حدیث
مشاهده خبر

در روز دوم جشن «منتظران باران»؛
عبدالرضا اکبری مهمان فرهنگسرای بهمن شد

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
عبدالرضا اکبری مهمان فرهنگسرای بهمن شد

دومین روز «جشن منتظران باران» عصر سه شنبه 11 اردیبهشت در مرکز همایش های بین المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، در این مراسم جشن که از ساعت 17 تا 20 باحضور جمعی از شهروندان پهنه جنوب پایتخت برگزار شد، عبدالرضا اکبری از هنرپیشگان مشهورسینما، تئاتر و تلویزیون کشور، به عنوان مهمان ویژه در این برنامه حضور داشت.

رسالت بوذری و شهرام شکیبا اجرای این برنامه را برعهده داشتند، اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و قطعه نیایش باهنرمندی گروه کُر جهاندیدگان، پخش نماهنگ شرق آدینه، شعرخوانی موضوعی ساجده جبارپور و  مرتضی امیری اسفندقه، پخش نماهنگ منجی با صدای زنده یاد محمد نوری، اجرای گروه تواشیح لیله القدر، اجرای کمدی موقعیت (استندآپ)، اجرای گروه موسیقی عاشیقلار با هنرمندی عاشیق کوثر شهبازی، گفت و گو با مهمان ویژه برنامه (عبدالررضا اکبری) و ابتهال خوانی از بخش های دیگر جشن «منتظران باران» در نخستین فرهنگسرای پایتخت بود.

اجرای آخر این جشن روز چهارشنبه 12 اردیبهشت از ساعت 17 تا 20 برگزار می شود، علاقه مندان برای حضور در این ویژه برنامه می توانند به مرکز همایش های بین المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن به نشانی، میدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 55058892 الی 3 تماس بگیرند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, گزارش, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, گزارش, خبر مهم, اخبار برگزیده
تعداد بازدید 36 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات