امام علی (ع) : دوست راستين كسى است كه نسبت به عيبهايت نصيحت و خيرخواهى كند و پشت سرت، آبرويت را حفظ كند و تو را بر خويش مقدّم بدارد و ايثار كند. ميزان الحكمة: ج 5، ص 311
پیامبر اکرم (ص): ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است. (بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
حدیث
مشاهده خبر

در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود؛
آموزش نگاه داری گل و گیاه آپارتمانی

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
آموزش نگاه داری گل و گیاه آپارتمانی

کارگاه آموزش نگاه داری گل و گیاه آپارتمانی روزهای شنبه هرهفته از ساعت 10 تا 12 در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن؛ این کارگاه آموزشی باعنوان «سبز زندگی کنیم» در سالن اجتماعات کانون های این فرهنگسرا برگزار می شود.

مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه 16 در برگزاری این دوره آموزشی با شبکه همکاری های فرهنگسرای بهمن همکاری می کند.

کارشناس فضای سبز روزهای شنبه فصل بهار باحضور در این فرهنگسرا پیرامون شرایط نحوه خرید، آبیاری، کاشت، نگهداری و مراقبت گیاهان آپارتمانی و گل های زینتی، تراریوم، سبزیکاری و شرایط نور مناسب نکات ارزشمندی را برای مخاطبین بیان خواهد کرد.

توسعه فضای سبز، حفظ محیط زیست و توسعه و ارتقای سلامت اجتماعی ازجمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی در منطقه 16 عنوان شده است.

علاقه مندان برای بهره مندی رایگان از این کارگاه آموزشی می توانند به سالن اجتماعات کانون های فرهنگسرای بهمن، واقع در میدان بهمن، خیابان شهید وفائی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55304138 تماس بگیرند.

 

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, خبر مهم, اخبار برگزیده
تعداد بازدید 28 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات