امام علی (ع) : دوست راستين كسى است كه نسبت به عيبهايت نصيحت و خيرخواهى كند و پشت سرت، آبرويت را حفظ كند و تو را بر خويش مقدّم بدارد و ايثار كند. ميزان الحكمة: ج 5، ص 311
پیامبر اکرم (ص): ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است. (بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
حدیث
مشاهده خبر

باحضور گروه هنری «آسو» در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود؛
جشن تکلیف، پایان دوره مهد و مدارس درمنطقه 16

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
جشن تکلیف، پایان دوره مهد و مدارس درمنطقه 16

«جشن الفبا» عنوان مراسم جشنی است که گروه هنری «آسو» اردیبهشت و خرداد 97 برای نوآموزان مهد، پیش دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی برگزار می کند.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، این مراسم جشن همه روزه از ساعت 9 تا 10:30 و 10:30 تا 12 به کارگردانی سیروس سپهری در سالن مبارک این فرهنگسرا برگزار می شود.

«جشن الفبا» شامل، اجرای نمایش طنز، نمایش تن پوش عروسکی، مجری بازیگر، سرود، مسابقه حضوری به همراه اهدای جوایز و تجلیل از معلمان و دانش آموزان برگزیده است.

آگاه سازی والدین و دانش آموزان از نقش مخرب فضای مجازی در کم رنگ کردن موضوعات اعتقادی و مذهبی و مانوس کردن هرچه بیشتر کودکان به موازین اسلامی و تبیین محاسن اخلاق نیکو در خانواده و جامعه از اهداف اصلی برگزاری این برنامه عنوان شده است.

اداره کل تئاتر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن در برگزاری این مراسم با گروه هنری «آسو» همکاری می کنند.

کلیه مدارس و مهدها می توانند بارزرو سالن به صورت دسته جمعی و اردویی در این مراسم جشن شرکت کنند.

روابط عمومی این مراسم برعهده فرشته پرتوی است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 55051386 و 09199962916 تماس بگیرند.

سالن مبارک فرهنگسرای بهمن در انتهای بزرگراه شهید نواب صفوی، میدان بهمن، خیابان شهید وفائی واقع شده است.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, خبر مهم, برنامه نمایش , اخبار برگزیده
تعداد بازدید 45 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات