امام علی (ع) : دوست راستين كسى است كه نسبت به عيبهايت نصيحت و خيرخواهى كند و پشت سرت، آبرويت را حفظ كند و تو را بر خويش مقدّم بدارد و ايثار كند. ميزان الحكمة: ج 5، ص 311
پیامبر اکرم (ص): ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است. (بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
حدیث
مشاهده خبر

در کتابخانه شهید بخارائی مجتمع فجر برگزار می شود؛
کارگاه های آموزشی «نهال کتاب» ویژه کودکان و نوجوانان

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
کارگاه های آموزشی «نهال کتاب» ویژه کودکان و نوجوانان

کارگاه های آموزش «نهال کتاب» ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه شهید بخارائی مجتمع فجر برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن؛ سلسله نشست های کارگاهی «نهال کتاب» در فصل بهار روزهای 10 و 24 اردیبهشت ( ساعت 14:30 تا 16) و 30 خرداد (ساعت 10 تا 12) در این مجتمع برگزار می شود.

کودکان و نوجوانان جنوب پایتخت باحضور در این برنامه با مضامین ابتدایی هنرنقاشی، رنگ آمیزی، بازی های بومی و محلی، کتابخوانی، قصه گویی، ساخت کاردستی و خلاقیت آشنا خواهند شد.

تقویت اعتماد به نفس کودک و ایجاد حس مشارکت درکارگروهی، ارتقای مهارت های خلاقانه، ارتقای مهارت تصمیم گیری، پرورش مهارت های کلامی و ارتباطی و نقش قصه و شیوه بیان آن از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی عنوان شده است.

علاقه مندان برای بهره مندی از این کارگاه های آموزشی رایگان می توانند به مجتمع فرهنگی هنری فجر به نشانی فلکه چهارم خزانه بخارایی، خیابان جمشید سید مراجعه و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 55311575 و 55316799 تماس بگیرند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, خبر مهم, اخبار برگزیده
تعداد بازدید 22 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات